PIĄTEK - 11.10.2019r. BIBLIOTEKA NIECZYNNA

 

 

        Informujemy, że z powodu adaptacji na lokal wyborczy, w dniu 11.10.2019r. (piątek) Miejska Biblioteka Publiczna w Jedlinie-Zdroju będzie nieczynna.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z LESZKIEM SZCZASNYM

    

         Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Leszkiem Szczasnym - fotografem i podróżnikiem, autorem ksiązki pt. "Świat na wyciągnięcie ręki", które odbędzie się 23 października 2019r. o godz 11:00 w galerii Centrum Kultury (sala nr 11).

SPOTKANIE CZYTELNICZEK W RAMACH DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

 

 

Dobra książka + dobra kawa = dobry dzień!

         Zgodnie z tym hasłem przewodnim w dniu 3 października br. w bibliotece miejskiej spotkali się miłośnicy literatury. Liczne grono aktywnych czytelniczek dyskutowało na tematy związane z książką i jej rolą, jaką pełni w naszym życiu.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI W RAMACH AKCJI "SPOTKANIA W BIBLIOTECE - CIEKAWY ZAWÓD"

 

   W dniu 26 września 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jedlinie-Zdroju, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji, pracującymi na co dzień w Komisariacie Policji w Głuszycy:
  St. sierż. Panią Agnieszką Kozak,
  Asp. Panem Krzysztofem Wychowałkiem.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z POLICJANTEM

 

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantem, w ramach akcji Spotkania w Bibliotece – Ciekawy Zawód, które odbędzie się 26 września 2019 o godz.10:00!